Systemy

Nasza firma poleca, a także instaluje kilka dostępnych na rynku systemów multiroom. Ich producentami są firmy: Heos, Elan, Sonos, , Sonos, Nuvo . Cechą charakterystycznych polecanych i zakładanych przez nas systemów, jest panel sterujący w każdym pomieszczeniu. Ścienne panele dotykowe umożliwiają współpracę i kontrolę nad wszystkimi systemami. Samo sterowanie jest bardzo proste i odbywa się przy pomocy przycisków, które są zlokalizowane na panelu. Niektóre z nich posiadają wyświetlacze, dzięki czemu ich użytkowanie jest jeszcze łatwiejsze.

 

Dzięki HEOS Słuchaj swojej ulubionej muzyki z takich źródeł jak Spotify, Deezer, TIDAL, TuneIn, SoundCloud. Internetowe stacje radiowe z całego świata . Dodatkowo słuchaj ścieżek bezpośrednio ze swojego telefonu, tabletu lub dysków USB i pamięci sieciowej.

heos

Produkty Heos postała przy kooperacji z inżynierami z Denon-a co daje duże możliwości integracji z amplitunerami kina domowego Denon.

 

Producent ma w swojej ofercie urządzenia zintegrowane , ale róznież produkt o nazwie HOS AMP jako wzmaczniacz dla zewnetrznych głośników czy to sufitowych np w pomieszczeniu KUCHNIA , ŁAZIENKA czy też podstawkowych czy natynkowycj np. DALI FAZON SAT.

heos0heos1

 

 

elan

Firma Elan to jeden z producentów systemów Multiroom. Ich sterowanie opiera się na działaniu klawiatur ściennych. Głównym wyróżnikiem systemów firmy Elan są ekrany dotykowe, w które wyposażone są panele ścienne. Elan jest firmą amerykańską.

Dzięki swej solidności, firma ma już w 2000 roku, jako pierwsza wprowadziła klawiaturę multiroom z funkcją video. Dzięki funkcji tej możliwy jest pogląd w czasie rzeczywistym.

System oparty o komponenty firmy Elan można dowolnie rozbudowywać i łączyć ze sobą. Konfigurowanie komend sterujących jest niezwykle proste i jest programowalne pod potrzeby użytkownika końcowego

 

elan3


sonos

Nowością na naszym rynku jest firma SONOS. Z dnia na dzień zdobywa ona rzeszę zadowolonych klientów. SONOS to amerykańska marka produktów bazujących na bezprzewodowej sieci. Jest ona w stanie połączyć wszystkie odtwarzacze strefowe SONOS w Twoim domu. Dzięki temu, wybrana przez Ciebie muzyka, może trafić z dowolnego źródła (radio internetowe, własna biblioteka nagrań lub jeden z internetowych serwisów muzycznych) wszędzie tam, gdzie chcesz.

sonos1

 

SONOS jest prostym do zabudowania systemem bez ograniczeń strefowych. Urządzenie wymaga gniazda z dostępem do szerokopasmowego Internetu. System ten pozwala nam na rozbudowę konkretnych stref, bez konieczności kucia ścian.

Charakteryzuje się on bezprzewodową łącznością oraz sterowaniem przenośnym panelem dotykowym. Po wgraniu odpowiedniego oprogramowania możemy całym systemem sterować z iPhona lub z pulpitu komputera.sonos2

 

34System w pełni kontrolowany za pomocą urządzeń dotykowych .

Urządzenia nowej generacji dają możliwość w pełni intuicyjne i bezprzewodowe zarządzanie muzyką w naszym domu . System wykorzystuje do sterowania urządzenia przenośnie takie jak Tablety z systemem Android oraz urządzenia z pod znaku Apple.

15

 

Największą zaletą urządzeń tego producenta jest możliwość odtwarzania naszej muzyki zgromadzonej na przenośnej pamięci USB. Urządzenia wymieniają się miedzy sobą zasobami muzyki z naszego pendriva co daje nam możliwość słuchania w dowolnej strefie , pomieszczeniu w domu bez konieczności przepinania pendriva do kolejnych jednostek systemu.

23