Lokale publiczne

Kawiarnie i restauracje

Miejsca takie jak kawiarnia czy restauracja jest miejscem wyjątkowym, gdzie możemy przy kawie, w miłej atmosferze spotkać się z kontrahentami, przyjaciółmi, spędzić czas z rodziną , lub po prostu spędzić czas przy lampce wina, czy filiżance dobrej kawy.

3-300x300 ecler-audeo-106-giugiaro-installation-loudspeaker

 

Wyjątkowość tych miejsc, gdzie oprawa muzyczna ma ogromne znaczenie, pozwala na spędzenie czasu w odpowiednim klimacie.

Kluby fitness i siłownie

Siłownie czy bardziej popularne kluby fitness to miejsca, w których ludzie ćwiczą ciało, a często zażywają relaksu i odzyskują energię po ciężkim dniu.

4-300x300

ecler-premium-loudspeaker-arqis-208bk-persp

Muzyka świetnie Inspiruj i motywuj, a odpowiednia muzyka wprawi w odpowiedni rytm i nastrój do ćwiczących . Energetyczne utwory taneczne z wyraźnie zaznaczoną linią basu w sali do aerobiku i relaksujące tło muzyczne w recepcji, szatniach i kawiarni.Wysokiej jakości głośniki o dużej mocy do montażu płaskiego zastępują duże zestawy do montażu ściennego, nie zakłócając przyjemność z ćwiczenia

Sklepy i butiki

Odpowiednia muzyka w tle sprawia, że klienci czują się mile widziani i swobodnie przemierzają sklepy w poszukiwaniu ulubionych towarów.

5-300x297

incelecler

Dzięki klimatowi tworzonemu przez muzykę zatrzymamy w naszym sklepie konsumentów na dłużej. Musimy pamiętać , że muzykę należy dobierać do oferowanego asortymentu oraz grupy klientów.