WINDY PODNOŚNIKI AV

Winda do TV

Automatyka audio video to urządzenia , mechanizmy pozwalające zachować design wnętrza , a jednocześnie pozwala cieszyć z nowoczesnych urządzeń audio video.

Mechanizmy takie jak podnośnik do TV czy winda do projektora to najczęściej stosowane rozwiązania. Popularnym mechanizmem do TV jest podnośnik, który wysunie TV z mebla, a na koniec oglądania schowa tak by była on ukryty. Winda do monitorów jest wybierana przez wymagających Użytkowników ceniących przestrzeń, minimalizm wnętrza.

1

Winda do projektora

Windy do projektorów zyskują wielu odbiorców w domach prywatnych , które zapewnią prawdziwy komfort użytkowania. Windy do projektorów, pozwalają połączyć styl wnętrza z nowoczesną technologią projekcji video, bez widocznych kabli, podłączeń czy samego urządzenia.

winda-projekotr

 

Mechanizm jest zbudowany tak by można było zamontować każdy projektor, oraz mamy możliwość dopasowania wysokości wysuwu projektora na odpowiednią wysokość pomieszczenia.

Mechanizm poziomej grafiki

Dwa mechanizmy montowane są po obu stronach TV. Grafiki/obrazy/panele są dowolne pod warunkiem zachowania normy wagowej. Grafiki zamknięte tworzą jeden obraz zasłaniając telewizor, po uruchomieniu, obraz dzieli sie na dwie części lewą i prawą odsłaniając telewizor znajdujący się pod nim.

mechanizm-poziomej-grafiki

 

Mechanizm pionowego obrazu

Mechanizm pozwala zastosować telewizor , który jest ukryty za obrazem , plakatem . Grafika/obraz/panel może być dowolna, ale musimy pamiętać by spełniał normy jego ciężaru tak by mechanizm nie był przeciążony.

Produkty te są wykonane z niezwykłą dokładnością , a ich duża rozmaitość i wygoda korzystania pozwala nam dopasować do potrzeb klienta oraz projektu wnętrza.

mechanizm-pionowego-obrazu

 

Mechanizm sufitowy do TV

Mechanizm pozwala ukryć telewizor w suficie dzięki systemowi montażu w suficie , zabudowie GK. Profesjonalny system montażu, zajmuje niewiele miejsca w zabudowie co pozwala tym samym na dużą oszczędność miejsca, gdy montaż TV na podłodze lub ścianie jest niedostępny. Ten sposób montażu telewizora idealnie pasuje do wnętrz gdzie nie chcemy eksponować telewizora , a jednocześnie chcemy oglądać telewizję.

Musimy pamiętać , że tego typu rozwiązania są dobierane do wielkości TV oraz wysokości zabudowy , a montaż głównego elementu odbywa się już na etapie konstrukcji zabudowy GK.

7

UCHWYT SUFITOWY:

Idealne rozwiązanie, pozwalające na bezpieczny sufitowy montaż telewizorów z ekranami LCD, LED i Plazma. Prezentowany produkt jest uchwytem uniwersalnym, który w łatwy sposób dostosujemy do konkretnego modelu telewizora ważną cechą użytkową uchwytu jest możliwość odpowiedniego dostosowania zawieszonego telewizora do kierunku i wysokości wzroku widza. Uchwyt oferuje, bowiem korektę lewo/prawo (90°/-90°) oraz regulację pochylenia zamontowanego ekranu

Uchwyt sufitowo-podłogowy

Prezentowany uchwyt SUFITOWO-PODŁOGOWY pozwala nam zamontować TV dokładnie w wymaganej wysokości, gdy montaż na ściany nie są rozwiązaniem. Dodatkowo mam możliwość manualnego obracania TV we właściwym kierunku oglądania, co pozwala nam obejrzeć ulubiony program w komfortowych warunkach. 8

STEND PODŁOGOWY

Ekskluzywny stojak do telewizor LCD LED PLAZMA. Stend wraz z uchwytem na telewizor. Bardzo wysoka, jakość wykonania oraz nowoczesna stylistyka. Dolna cześć dociąża nam cały sten w taki sposobów by utrzymać bezpieczna równowagę TV. Stendy dobieramy do telewizora indywidualnie, wykonanie jest dowolne pasujące do aranżacji wnętrza.

9