Internetowe

W dobie wszechstronnego wykorzystania Internetu nasza firma wykonuje wszelkiego rodzaju prace związane z tą dziedziną technologii. Budujemy sieci strukturalne w domach jednorodzinnych, apartamentach oraz obiektach użyteczności publicznej. W zależności od potrzeb i lokalizacji Inwestycji dostosowujemy odpowiednie rozwiązanie techniczne , LAN, WLAN, GSM, LTE……

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie szybko zaprojektować dowolną sieć ( przewodową jak i bezprzewodową )uwzględniając wytyczne Inwestycji, jak również wykonać kompleksowo takową Instalację .

Mając na uwadze możliwości techniczne danej inwestycji dobieramy odpowiednie urządzenia :

– Routery 

ubnt-powerap-n

 

– Access Pointy

0044848_ubiquiti-networks-unifi-80211ac-24ghz-long-range-access-point uap

 

– Switch, patch panel

33

Typowa Instalacja Internetowa powinna wyglądać następująco :

– posiadać pkt dostępowy z zewnątrz dla operatora , tzw. media wchodzące do budynku, lokalu.

– od pkt. zewnętrznego do miejsca w którym zostanie zainstalowany nasz router ( w zależności od operatora dobierana technologia) doprowadzamy odpowiednie okablowanie.

– w tym też miejscu tzw. serwerowni instalujemy switch, patch panel ( w zależności od ilości pkt. końcowych ) i z tego miejsca rozszywamy całą insolację internetową naszego domu, lokalu….

– w zależności od potrzeb dobieramy i montujemy w odpowiednich miejscach gdzie doprowadzona jest instalacja komputerowa Access Pointy w celu uzyskania jak najlepszego zasięgu naszej sieci komputerowej.

41