O firmie

Jedno miejsce

Wiele rozwiązań

Marzysz o prywatnej sali kinowej w domowym zaciszu?
Szukasz wygodnego systemu multiroom?
A może potrzebujesz solidnych rozwiązań multimedialnych dla biznesu?
Wszystko to i jeszcze więcej znajdziesz w jednym miejscu – w AUDIOHOME!
Z przyjemnością prezentujemy na niej wyjątkową ofertę wysoko wyspecjalizowanych
i w pełni kompleksowych usług audiowizualnych, będących efektem ciągłych
poszukiwań najlepszych rozwiązań oferowanych przez współczesną technologię.
Z pasją projektujemy i wdrażamy je nieprzerwanie od przeszło 10 lat dla najbardziej
wymagających klientów indywidualnych i biznesowych – biur, rezydencji, apartamentów i wszędzie tam, gdzie liczą się nowoczesne i innowacyjne standardy wyposażenia.

Korzystając z wieloletniej wiedzy i doświadczenia oraz za pomocą sprzętu znanych i cenionych marek, projektujemy i wdrażamy systemy kina domowego, systemy multiroom, systemy zabezpieczenia mienia, takie jak monitoring i alarm oraz instalacje audiowizualne dla firm, urzędów i instytucji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty systemów wyróżniających się stabilnym działaniem, prostą obsługą i wysoką niezawodnością.

Zapraszamy do obejrzenia zaprezentowanych na stronie zrealizowanych dotychczas projektów, skierowanych do najbardziej wymagających klientów. Każdy projekt przeprowadzamy od A do Z dopasowując się do potrzeb przyszłych użytkowników systemów i służąc fachowym wsparciem na każdym etapie jego realizacji.

Chętnie i szybko odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 600 967 463 lub 600 510 999. Życzymy udanej współpracy!

Zespół AudioHome

Zapraszamy na pyszną kawę  oraz odsłuch sprzętu. showroom