Głośniki

Nagłośnienie w systemach multiroom jest niezwykle istotnym czynnikiem. Pamiętajmy, że wysokiej klasy głośniki, skonfigurowanie z systemem oraz prawidłowe rozmieszczenie ich w pomieszczeniach daje niesamowity efekt. Całość musi oczywiście odpowiednio wyglądać, o co zatroszczą się nasi pracownicy. Mamy na uwadze, że głośniki przeznaczone do systemów multiroom powinny być wykonane z odpowiedniej jakości materiałów. Prócz tego muszą być niewielkich rozmiarów i dawać spore możliwości brzmieniowe. Do tego, idealnie nadają się głośniki instalacyjne, które łączą w sobie odpowiedni design i co najważniejsze, najlepszą jakość dźwięku. Dzięki tego typu rozwiązaniom, jesteśmy w stanie zaspokoić gusta, nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Głośniki instancyjne cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony architektów i klientów. Doskonale nadają się do zastosowania przy systemie multiroom, oraz nagłośnienia innych pomieszczeń. Niewielkie kształty głośników oraz zamocowanie w ścianie lub suficie daje nam duże możliwości zamontowania. W specjalnie do tego celu odpowiednio przygotowanych i wygłuszonych skrzyniach głośniki te są instalowane w ścianach lub sufitach podwieszanych.

MULTIROOM-głośniki-

Dodatkowym atutem głośników instalacyjnych jest możliwość pomalowania maskownic w kolorze ścian czy sufitu. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które stosują architekci wnętrz podczas wykonywania projektu. Z uwagi na nietypowy montaż tych kolumn, wszelkie prace montażowe, należy zaplanować znacznie wcześniej. Głośniki te bowiem, wymagają odpowiedniego zaprojektowania tras kablowych, które schowane są w specjalnie przygotowanych do tego celu peszlach w ścianie lub podłodze.

Wszystkie nasze prace oraz projekty, opieramy na sprawdzonych produktach znanych i cenionych marek, które już znalazły uznanie wielu klientów.